Konsultacja logopedyczna odpowiedzią na wątpliwości rodzica

szkoła

Wywiad, jaki został udzielony Magazynowi Together obejmuje zagadnienie rozwoju mowy u dzieci.

Klaudia Kluj-Kozłowska podpowiada, co może niepokoić rodziców na różnych etapach przyswajania języka u swoich pociech, począwszy od niemowląt. Rozmowa jest zachętą do spotkania z logopedą, neurologopedą czy logopedą wczesnej interwencji w przypadku wątpliwości rodziców czy rozwój językowy ich dziecka przebiega bez zakłóceń, czy liczba słów jest adekwatna do wieku, czy sposób realizacji dźwięków jest prawidłowy.

Poza tym stanowi wskazówkę, że nie warto ulegać stereotypom i zwlekać z diagnozą do trzecich urodzin a niekiedy dłużej, jeśli rozwój mowy dziecka budzi nasze wątpliwości.

LINK DO WYWIADU: https://togethermagazyn.pl/blizej-przedszkola-i-szkoly-jak-moje-dziecko-poradzi-sobie-z-komunikacja-z-rowiesnikami/

szkoła

Udostępnij:

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin

Spis treści

Zobacz posty o podobnej tematyce

Gabinet Borowo CDiTN

Zaburzenia przetwarzania słuchowego

Zaburzenia przetwarzania słuchowego (APD) to zespół objawów wynikających z zaburzeń pracy zmysłu słuchu na poziomie centralnego układu nerwowego (CUN). Sposób funkcjonowania dziecka z APD przypomina

Ta strona korzysta z ciasteczek. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Sprawdź naszą politykę prywatności, aby dowiedzieć się więcej.