Gabinet Gdańsk Wrzeszcz (Osiedle Garnizon)

Zapraszamy do naszego gabinetu w Gdańsku, który mieści się przy ulicy Grunwaldzkiej 190 (Osiedle Garnizon).

Jeżeli szukasz neurologopedy w okolicach Kartuz – sprawdź nasz gabinet w Borowie przy ul. Długiej 2.

W Baninie, sprawdź nasz gabinet przy ul. Klonowej 4A.

Potrzebujesz neurologopedy w Gdańsku na Żabiance ? – sprawdź nasz gabinet przy ul. Subisława 28

We Wrzeszczu, sprawdź nasz gabinet przy ul. Grunwaldzkiej 190 (Osiedle Garnizon)

Potrzebujesz neurologopedy w Gdyni – sprawdź nasz gabinet przy Al. Zwycięstwa 241 lok. 7 (Nowe Orłowo). 

W Pruszczu Gdańskim, sprawdź nasz gabinet przy ul. Dobrowolskiego 6
Gabinet neurologopedyczny w Gdańsku Wrzeszczu

Logopedia to dyscyplina zajmująca się rozwojem i doskonaleniem mowy, a także diagnozowaniem i leczeniem jej zaburzeń. To niezwykle szeroka dziedzina, więc w jej obszarze powstał szereg specjalizacji. Jedna z nich to neurologopedia skoncentrowana na funkcjonowaniu mowy w kontekście działania ośrodkowego układu nerwowego. Osoby, u których problemy z komunikacją werbalną są wynikiem dysfunkcji neurologicznych, znajdą pomoc w takich placówkach, jak nasza. Gdańsk Wrzeszcz to duża dzielnica trójmiejskiej metropolii, w której nie brak logopedów. Przekonaj się, dlaczego warto odwiedzić właśnie nasz gabinet!

Gdańsk Wrzeszcz – gabinet neurologopedyczny z profesjonalnym zespołem

W dzisiejszych czasach coraz więcej osób korzysta z pomocy psychologicznej czy logopedycznej. O ile usługi medyczne w Polsce doczekały się ścisłych regulacji, „młodsze” dziedziny terapii pozostają na razie strefą, w której nietrudno o nadużycia ze strony osób nie dość rzetelnie przygotowanych do wykonywania swojego zawodu. Tymczasem zapotrzebowanie na usługi logopedów nieustannie rośnie, więc w takich lokalizacjach, jak Gdańsk Wrzeszcz gabinet neurologopedyczny nie należy do rzadkości. Jak rozpoznać naprawdę dobry?

Neurologopeda musi posiadać gruntowne wykształcenie akademickie, w tym – wiedzę z dziedziny logopedii ogólnej i medycyny. Dlatego w naszym gabinecie neurologopedycznym w Gdańsku Wrzeszczu stworzyliśmy zespół specjalistów złożony z najlepszych absolwentów gdańskiego, międzyuczelnianego kierunku logopedia, działającego w porozumieniu Uniwersytetu Gdańskiego i Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego. Trafiając na terapię do naszych specjalistów możesz liczyć na profesjonalną, a przy tym bardzo życzliwą opiekę!

Terapia i diagnoza neurologopedyczna w Gdańsku Wrzeszczu

Podstawą terapii w gabinecie CDiTN Gdańsk Wrzeszcz jest diagnoza neurologopedyczna. Tylko rzetelne rozpoznanie pozwala na ustalenie skutecznego planu leczenia. Na pierwszą wizytę zabierz całą zgromadzoną dokumentację medyczną, spodziewaj się wnikliwego wywiadu i szeregu badań. Przebieg samej terapii zależy od indywidualnych potrzeb pacjenta. Stosujemy zróżnicowane metody, do których zaliczają się:

  • ćwiczenia aparatu artykulacyjnego,
  • ćwiczenia oddechowe,
  • ćwiczenia fonacyjne,
  • masaże logopedyczne,
  • trening słuchowy,
  • stymulacja procesów językowych,
  • nauka lub reedukacja pisania i czytania,
  • elektrostymulacja.

To tylko niektóre z możliwych elementów terapii w gabinecie neurologopedycznym. W dzielnicy Gdańsk Wrzeszcz możemy też zaproponować Ci usługi mobilne – z dojazdem do Twojego domu!

Dziękujemy za wiadomość.

Już wkrótce skontaktujemy się z Tobą!

Skip to content