Gabinet w Gdańsku

Zapraszamy do naszego gabinetu w Gdańsku, który mieści się przy ulicy  Subisława 28 w Gdańsku  (Żabianka).

Jeżeli szukasz neurologopedy w okolicach Kartuz – sprawdź nasz gabinet w Borowie przy ul. Długiej 2.

W Baninie, sprawdź nasz gabinet przy ul. Klonowej 4A.

Potrzebujesz neurologopedy w Gdańsku na Żabiance ? – sprawdź nasz gabinet przy ul. Subisława 28

We Wrzeszczu, sprawdź nasz gabinet przy ul. Grunwaldzkiej 190 (Osiedle Garnizon)

Potrzebujesz neurologopedy w Gdyni – sprawdź nasz gabinet przy Al. Zwycięstwa 241 lok. 7 (Nowe Orłowo). 

W Pruszczu Gdańskim, sprawdź nasz gabinet przy ul. Dobrowolskiego 6
Gabinet neurologopedyczny w Gdańsku

Twoje dziecko nie mówi tak płynnie, jak jego rówieśnicy? Coraz trudniej jest Ci porozumieć się z rodzicem, który zmaga się z chorobą Parkinsona? A może Ty od dzieciństwa masz problem z jąkaniem się? Znakomicie trafiłeś! Nasz gabinet neurologopedyczny w Gdańsku został stworzony z myślą o małych i dorosłych Pacjentach, którzy na skutek rozmaitych dysfunkcji dotyczących ośrodkowego układu nerwowego nie mogą swobodnie komunikować się z otoczeniem. Oferujemy Ci opiekę zespołu doświadczonych, a przy tym życzliwych i empatycznych specjalistów.

Dla kogo przeznaczony jest gabinet neurologopedyczny w Gdańsku?

Gabinet neurologopedyczny w Gdańsku to miejsce dla Pacjentów w każdym wieku – od noworodków z nieprawidłowym odruchem ssania, po seniorów zmagających się ze skutkami schorzeń neurodegeneracyjnych. Najczęściej trafiają do nas dzieci z takimi problemami, jak:
  • zaburzenia w przyjmowaniu pokarmów,
  • trudności w rozszerzaniu diety,
  • opóźnienie rozwoju mowy,
  • wady artykulacji,
  • jąkanie,
  • zaburzenia miofunkcjonalne (m.in. nieprawidłowa pozycja spoczynkowa języka).
Jeśli chodzi o Pacjentów dorosłych, oferujemy wsparcie w odzyskaniu skutecznej komunikacji osobom, które utraciły ją np. na skutek urazu głowy w wypadku komunikacyjnym, udaru mózgu albo w przebiegu takich chorób, jak ch. Parkinsona i zmagają się z afazją i/lub dyzartrią. 

Czym wyróżnia się diagnoza neurologopedyczna w CDiTN w Gdańsku?

Punktem wyjścia dla każdej terapii w naszym gabinecie jest diagnoza neurologopedyczna. Gdańsk okazał się znakomitą lokalizacją dla naszego centrum, ponieważ mogliśmy zaprosić do współpracy absolwentów gdańskiej logopedii będącej kierunkiem międzyuczelnianym – Uniwersytetu Gdańskiego i Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego. Trudno zatem o lepszych specjalistów z dziedziny neurologopedii i o bardziej rzetelną diagnozę niż ta, którą możesz uzyskać w naszej placówce! Pamiętaj, że od wnikliwego, trafnego rozpoznania zależy sukces całego leczenia!

Na czym polega terapia w gabinecie neurologopedycznym w Gdańsku?

Na podstawie szeregu przeprowadzonych badań tworzymy indywidualny plan terapii, który możemy prowadzić w naszych gabinetach w Gdańsku lub – w razie potrzeby – w Twoim domu. Leczenie koncentruje się nie tylko na poprawie zdolności mowy, ale do zadań neurologopedy należy również odbudowa rozumienia a także odzyskanie umiejętności czytania i pisania. W przypadku trudności z realizacją wypowiedzi możesz spodziewać się ćwiczeń głosowych, oddechowych i artykulacyjnych, ale też np. zajęć służących rozwojowi poczucia rytmu albo specjalnych form masażu. Spotkania z nami mogą więc nie tylko wpłynąć korzystnie na jakość Twojego (lub bliskiej Ci osoby) życia, ale też stać się bardzo miłym doświadczeniem!

Dziękujemy za wiadomość.

Już wkrótce skontaktujemy się z Tobą!

Skip to content