Kariera

Poszukujemy logopedów, neurologopedów i logopedów wczesnej interwencji,
dla których pomoc pacjentom z zaburzeniami mowy jest pasją!

Flota cditn

Dlaczego my? Tworzymy CDiTN, żeby zmieniać sposób myślenia o pracy logopedy. Chcemy przełamywać stereotyp, według którego na hasło “logopeda” padają określenia “piórko”, “lusterko” czy “lowel” i budować wizerunek wszechstronnego specjalisty, mającego zarówno wiedzę, jak i umiejętności, pozwalające rzetelnie postawić diagnozę oraz skutecznie prowadzić terapię różnych grup pacjentów.

Bliższa jest nam wizja pracy terapeutycznej niż nauczyciela – logopedy. Poszukujemy osób, które rozumieją, że to my jesteśmy dla pacjenta a nie pacjent dla nas. Takich, dla których dojazd do chorego z niepełnosprawnością ruchową jest oczywisty a hasła: “ambicja”, “elastyczność” czy “chęć rozwoju” to nie puste słowa.

Korzyści

Bez(cenne) doświadczenie

Pracujemy zarówno z niemowlętami, dziećmi przedszkolnymi, szkolnymi, jak również z dorosłymi. Każda z tych grup pacjentów wymaga innej wiedzy czy podejścia. Jednak dzięki temu możesz osiągnąć wszechstronność!

Wsparcie

Od pierwszego dnia pracy zyskujesz wsparcie zarówno organizacyjne, jak i merytoryczne. Dzięki temu, że działamy w zespole, zawsze możesz liczyć na pomoc.

Narzędzia do pracy

Zapewniamy niezbędne do pracy terapeutycznej materiały i narzędzia. Stale doposażamy gabinety i rozszerzamy swoją ofertę. Zapewniamy auto służbowe lub zwrot kosztów za dojazd do pacjenta.

Komfortowe gabinety

Dysponujemy eleganckimi gabinetami w kilku lokalizacjach. Dzięki współpracy zyskujesz dostęp do każdego z nich!

Elastyczne godziny pracy

U nas pracujesz tak, jak uzgodnisz z pacjentem i/lub Jego rodziną. Najważniejsza jest realizacja programu terapeutycznego i osiąganie kolejnych celów.

Możliwość rozwoju

Celem CDiTN jest pomaganie jak najszerszej grupie pacjentów oraz budowanie trwałego zespołu logopedów, którzy podzielają wspólne wartości. Zapewniamy intensywny rozwój zawodowy oraz wynagrodzenie, które jest adekwatne do posiadanej wiedzy, umiejętności oraz doświadczenia.

Dziękujemy za wiadomość.

Już wkrótce skontaktujemy się z Tobą!

cditn logo

Rozpocznij terapię logopedyczną w wakacje i zyskaj 30% rabatu przez 2 miesiące!

Skip to content