Chcesz odzyskać zdolność porozumiewania się? Pomoże logopeda z Wejherowa

Zaburzenia komunikacji językowej nie tylko utrudniają porozumiewanie się z otoczeniem, ale mogą też wpływać negatywnie na stan psychiczny i emocjonalny, zarówno dziecka, jak i dorosłego, zmagającego się z tym problemem. Trudności z wyrażaniem swoich myśli za pomocą słów mogą w rezultacie prowadzić do depresji i mieć wpływ na jakość życia. Często stanowią przeszkodę w uzyskiwaniu dobrych wyników w nauce lub odnoszeniu sukcesów w pracy zawodowej. Do najczęściej spotykanych zaburzeń mowy wśród dzieci należy opóźnienie w rozwoju mowy, dyslalia, czyli zaburzenie artykulacji czy jąkanie. Z kolei dorośli, w wyniku incydentów mózgowych, są narażeni na afazję i/lub dyzartrię. Każdy z tych problemów jest w stanie rozwiązać profesjonalny logopeda – Wejherowo to miasto, gdzie kłopoty związane z zaburzeniami mowy pomagają przezwyciężyć solidnie wykształceni neurologopedzi. Ich specjalizacją jest praca z pacjentami dorosłymi, jednak również dzieciom – pomoże nasz logopeda – Wejherowo to miasto, które swoim zasięgiem obejmuje Centrum Diagnozy i Terapii Neurologopedycznej. Jego pracownicy są doskonale przygotowani do pracy z pacjentami i robią to od lat. Swoje doświadczenie i wiedzę zdobywali na oddziałach szpitalnych placówek z Trójmiasta i okolic.

Mobilny logopeda – Wejherowo i inne miasta w korzystnej sytuacji

Nie warto zmagać się z zaburzeniami mowy samodzielnie. Niezależnie od tego, czy problemy dotyczą małych dzieci, czy są nabyte i wiążą się z incydentem mózgowym dorosłego człowieka, pomoże nam profesjonalny logopeda. Wejherowo nie jest jedynym miastem, którego mieszkańcy mogą skorzystać z pomocy specjalistów z Centrum Diagnozy i Terapii Neurologopedycznej. Neurologopedzi przyjmują swoich pacjentów zarówno w gabinecie, jak rownież dojeżdżają do domów, by spotkania przeprowadzać w przyjaznym dla pacjenta miejscu.
Przed wybraniem odpowiedniej metody terapeutycznej pacjent jest poddawany dokładnej diagnozie, która może się odbyć w gabinecie lub w domu. Badaniem pacjentów zajmuje się zawsze doświadczony neurologopeda. Diagnoza wraz z wyjaśnieniem istoty zaburzeń trwa około półtorej godziny. Jednak liczba wizyt, poświęconych ocenie funkcjonowania chorego, zależna jest od możliwości pacjenta i tempa jego pracy. Siedzibę CDiTN może odwiedzić każdy, komu potrzebny jest logopeda – Wejherowo i okoliczne miasta mogą poszczycić się doskonałą placówką, która pomoże w odbudowie zdolności językowych. Jeżeli nie masz pewności, czy akurat tobie jesteśmy w stanie pomóc, zapraszamy na bezpłatne konsultacje, podczas których rozwiejemy wszelkie wątpliwości, odpowiemy na każde pytanie i nakreślimy plan działania.

Odzyskaj mowę z logopedą. Wejherowo ma dostęp do najlepszych specjalistów

Jeżeli w wyniku choroby neurologicznej zmagasz się z zaburzeniami mowy – odwiedź nasze Centrum. Im wcześniej rozpoczniesz terapię, tym efekty będą szybsze. Województwo pomorskie to region, w którym bez trudu znajdziesz pomoc, jeżeli potrzebny ci jest profesjonalny logopeda. Wejherowo to miasto, którego mieszkańcy mogą korzystać ze wsparcia CDiTN. W naszej placówce opiekę znajdą również pacjenci zarówno z sąsiednich miast, jak i z całego regionu. Istnieje co najmniej kilka powodów, dla których warto wybrać właśnie nas. Zgłasza się do nas ponad dwustu pacjentów rocznie, a to sprawia, że mamy bogate doświadczenie i stale rozwijamy nasz warsztat. Nasi neurologopedzi są w stanie pomóc nawet tym pacjentom, którzy mają bardzo poważne trudności z komunikowaniem się. Wiemy, w jaki sposób pracować z pacjentami, którzy dotąd nie otrzymali fachowej pomocy. Specjalizujemy się w pracy z osobami dorosłymi, ale nie odmawiamy rehabilitacji również dzieciom. Do każdego pacjenta podchodzimy indywidualnie, a liczbę spotkań i cenę dostosowujemy do ich potrzeb i możliwości.